o. Rydzyk: 500000 Żydów do Polski, masoneria


Data: 23 XI 2002, 01:34


Audycja:

Nagranie:
datadługośćWAV [KB]GSM/WAV [KB]OGG [KB]MP3 [KB]kontekst [KB]
23 XI 2002, 01:344 min. 26 s41534224845205714

Opis/tekst:

o. Tadeusz Rydzyk ze spotkania Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polonijnych Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) w Urugwaju u prezesa USOPAŁ Jana Kobylańskiego. audycja: nocna

01:34 o. T. Rydzyk: Naszym sponsorem jest naród polski! To są ci ludzie jak uboga wdowa: biedni, ale rozumiejący, kochający Boga, mający czyste sumienia. To jest boże błogosławieństwo. Nam potrzeba bożego błogosławieństwa i tacy ludzie niosą boże błogosławieństwo. Nie trzeba budować najpierw na pieniądzach. Tak robił o. Maksymilian Kolbe. Posługiwał się najnowocześniejszymi maszynami, najnowocześniejszymi pojazdami. On już przed wojną budował lotnisko i wysyłał braci na szkolenia pilotażu, myślał o samolotach. Wtedy, przed wojną! Miał najnowocześniejsze aparaty. A my, co mamy, 50 przeszło lat po wojnie? To tylko świadczy o naszym naprawdę niesłuchaniu ducha świętego i takiej ospałości waszej.

Dlatego nie łammy się tym wszystkim. Wrogowie tego się boją, ale z drugiej strony chcą odwrócić uwagę od sytuacji w Polsce i od planów wobec Polski, tego rozgrabienia Polski. Ja się dowiaduję, nie chcę być źle zrozumianym, nie jestem przeciwko żadnego narodowi, ale tu się dowiaduję na przykład proszę państwa, że w Urugwaju, w Brazylii, w Argentynie, tych krajach Ameryki Łacińskiej, ci przedstawiciele mówią, stoją pod ambasadami i wydają im paszporty. Polak nie może dostać paszportu, musi starać się, udowodnić, że ma tam no nie wiadomo co, i ci Polacy nieraz nie jadą do Polski, bo nie mają pieniędzy na te starania ani nerwów, po paszporty. A natomiast, jeżeli ktoś, kto mówi, że jest Polakiem, a nawet po polsku nie mówi - wystarczy mu zaświadczenie z gminy żydowskiej, powtarzam, zaświadczenie z gminy żydowskiej, że on jest Polakiem i dostaje natychmiast paszport! Planuje się, mówią Polacy ze świata, a nie są to głupi ludzie, są to bardzo światli ludzie, rozumiejący, mówią, że planuje się 500 tys. Żydów do Polski sprowadzić. Oczywiście chodzi o ziemię, chodzi o wszystko, co się da jeszcze wyciągnąć - i przez Polskę wejść do Europy, do Unii Europejskiej. To jest taki plan. Przez Polskę i stąd te starania też takie. Ale jeszcze wszystko rozkraść. A więc odwracanie uwagi od tego problemu. Odwracanie uwagi od problemu bezrobocia, od niszczenia Polski. Odwracanie [uwagi od] problemu, chociażby od tego, że w tej chwili w 30-tu kopalniach w Polsce się głoduje, głodówkę prowadzi.

[...]

Teraz ta Unia Europejska, tam w tej Unii powiedzieli, że trzeba monitorować, czyli kontrolować media niezależne. Które media są w Polsce niezależne? "Nasza Polska" - ile ma nakładu? Daj Boże żeby była i jak najdłużej. Inne, które media są niezależne? "Nasz Dziennik". Dobrze, monitorować go, czyli kontrolować. Kontrolować posłów w Sejmie, którzy są za Polską i kontrolować stacje radiowe, a więc parę stacji diecezjalnych i Radio Maryja - o to chodzi! Co to znaczy kontrolować? Za gardło wziąć! I to są te różne, te działania. A przy tym niezwracanie uwagi na budowanie tego co jest polskie, co jest katolickie. Niszczenie dobrego imienia księży, biskupów. Proszę zobaczyć jak pazerne niszczenie - niszczenie! A to, na czym to jest? Na najniższych instynktach jest to oparte, na prymitywizmie jakimś oparte to jest, to jest bardzo prostackie to wszystko. Takie jak przy rewolucji francuskiej - lumpenproletariat. Czy przy rewolucji październikowej, przy każdej rewolucji, jaką oni robili. I teraz też to samo. Kto to jest? To jest masoneria, najwyższe stopnie masonerii. To jest ten antykościół, trzeba to widzieć. I antykościół połączył się, ci weszli, ci, którzy byli wasalami zawsze i tak dalej.

[...]

[Nie rozumiem. Po co ci Żydzi z Urugwaju się pchają tak na siłę do UE? Przecież tam upadek i zgnilizna.

Wzmiankowani przedstawiciele to zapewne przedstawiciele Polonii południowoamerykańskiej, jak Jan Kobylański lub inni zebrani na zjeździe USOPAŁ w Urugwaju, z udziałem o. Rydzyka.

J. Kobylański o imigracji Żydów: http://www.medianet.com.pl/~naszapol/0251kobi.html http://www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/20021123-rydzyk/0251kobi.html ]

[korekta: OR]


Uwagi, dopiski, skróty i uzupełnienia są oznaczone nawiasami kwadratowymi [ ].

link do siebie:
http://www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/#20021123-rydzyk
klasyfikacja: otr ksenofobia-redakcja