słuchacz: Geremek dalej kierowany przez masonerię i Sanhedryn, o. Król: Polska katolicka, wielu siłom jest nie na rękę


Data: 1 II 2007, 00:54

o. Jan Król

Audycja: nocna, o lustracji

Nagranie:
datadługośćWAV [KB]GSM/WAV [KB]OGG [KB]MP3 [KB]kontekst [KB]
1 II 2007, 00:544 min. 40 s875889077082111426

Opis/tekst:

słuchacz: Króluj nam Chryste.

o. J. Król: Zawsze i wszędzie.

słuchacz: Pozdrawiam ojca bardzo serdecznie, Zbigniew z Filadelfii.

o. J. Król: Proszę bardzo panie Zbigniewie.

słuchacz: Proszę ojca, no, ja mam wrażenie, że znowu, niestety kolejny już raz, daliśmy się oszukać i to tym razem chyba bardzo tak poważnie, ponieważ przez pewien czas w ostatnim okresie mówiono nam, że pozbyliśmy się w końcu układów okrągłostołowych. Ja przyznam, że od początku w to nie wierzyłem. Nie wierzyłem w to, bo to był jeden wielki fałsz. Ludzie Okrągłego Stołu byli, są i nic na to nie wskazuje, że ich nie będzie w przyszłości, bo oni są bardzo mocno usytuowani i to oni właśnie kreują tę sytuację. Tak, że warunkiem pierwszym i podstawowym jest właśnie to, żebyśmy sięgnęli do źródeł, zastanowili się właśnie kto tym wszystkim kieruje i zaczęli myśleć o przyczynie, a nie mówili tylko i wyłącznie o skutkach. bo to jest niebywale istotne żeby w końcu zacząć w sposób sensowny i solidny, zdecydowany przeciwstawiać się temu rodzajowi właśnie działań, na które jesteśmy narażeni. A jesteśmy na nie narażeni z tego względu, że jesteśmy ostatnią ostoją katolicyzmu z całą pewnością w Europie i na pewno również na świecie. I ten nasz katolicyzm jest właśnie tą główną podstawą. Tu nie chodzi o pieniądze. To jest w dalszym ciągu walka Sanhedrynu z Kościołem. I tak, jak to wygląda w Stanach Zjednoczonych, tak samo wygląda to w Polsce. Tutaj wielu ludziom niestety jeszcze się wydaje, że Ameryka jest rządzona przez, no powiedzmy, prezydenta Busha. Ale to jest nieprawda. Tutaj są ludzie, którzy tym rządzą i zawiadują od początku do końca. Jest tak zwana szara eminencja np. Henry Kissinger, który w dalszym ciągu ma ogromne wpływy i to wszystko robi.

Ja uważam, że w Polsce pan Geremek w dalszym ciągu robi swoją robotę, i robi ją w sposób absolutnie przygotowany, tak jak założenia powiedzmy masonerii i właśnie Sanhedrynu dyktują. Tak że musimy dojść do tego, że jest jeszcze ktoś poza tym, który tym wszystkim kieruje, manipuluje i dąży do zniszczenia tego właśnie, co od 2000 lat stanowi dla największe właśnie zagrożenie, czyli wiary chrześcijańskiej. W naszym wypadku oczywiście chodzi tutaj o katolicyzm i my musimy robić wszystko żeby bronić naszej wiary, żeby się nie dać oszukiwać, żeby nie dać się po prostu kierować i sterować mediami, które są najpotężniejszą siłą w tej chwili na świecie, co zreszta widać wyraźnie, wystarczy włączyć telewizor czy wyjąć gazetę, czego zresztą nie polecam, wręcz przeciwnie. Uważam, że my katolicy, ludzie świadomi, powinniśmy, no po prostu przestać to kupować, bo tylko w ten sposób oni moga upaść. W przeciągu tygodnia, gdyby Polacy przestali kupować "Gazetę Wyborczą", tej gazety by już nie było. Ten rząd, który w tej chwili mamy, sprzedał "Ruch". Ja się obawiam, że niebawem "Nasz Dziennik" będzie trzeba rozprowadzać kanałami, bo taka jest właśnie sytuacja. Pan Rupert...

o. J. Król: Proszę pana, może wtedy go więcej rozprowadzimy.

słuchacz: Tak, właśnie, być może.

o. J. Król: Być może. Ja tego oczywiście nie wiem, natomiast my żyjemy tu i teraz, w tej konkretnej rzeczywistości, proszę pana.

słuchacz: No właśnie, no tak jest proszę ojca. No nic, tyle miałem do powiedzenia...

o. J. Król: Pozdrawiam serdecznie pana, niemniej jednak oczywiście mamy zapewnienie Chrytusa, że bramy piekielne, skądkolwiek by były piekielne, Kościoła nie przemogą i na pewno to, że jest Polska katolicka, wielu siłom jest nie na rękę i na pewno przeznaczą duże, duże pieniądze, skierują tu duże siły żeby sytuacja się zmieniła. Oczywiście czy się zmieni czy nie, zależy to od każdego po prostu z nas.


Uwagi, dopiski, skróty i uzupełnienia są oznaczone nawiasami kwadratowymi [ ].

link do siebie:
http://www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/#20070201-sluchacz-krol
klasyfikacja: ksenofobia-sluchacz ksenofobia-redakcja