Maciej Pstrokoński o dobrym komunizmie zepsutym przez Żydów


Data: 16 VI 2002, 22:43

UWAGA: nagranie ma duże zniekształcenia
o. Jacek Cydzik
ks. dr Henryk Nowik

Audycja: UE w kontekście analiz filozoficznych

Nagranie:
datadługośćWAV [KB]GSM/WAV [KB]OGG [KB]MP3 [KB]kontekst [KB]
16 VI 2002, 22:434 min. 59 s46784756025855715

Opis/tekst:

słuchacz: Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica.

o. Cydzik: Teraz i zawsze.

słuchacz: Moje imię Maciej, dzwonię z Londynu.

o. Cydzik: Witamy panie Macieju. Bardzo prosimy.

słuchacz: Chciałem bardzo serdecznie pozdrowić ks. profesora i o. Jacka.

Chciałem zwrócić uwagę na takie, pewne elementy. Mianowicie jednym elementem jest to, że, może jako uzupełnienie, że nie możemy, jak to się mówi, poza rozważaniami filozoficznymi nie uświadamiać sobie i nie rozpowszechniać tej świadomości faktu, że słuszność lub niesłuszność jakiejś koncepcji nie przesądzają o tym, że ona zostanie narzucona np. narodom Europy, a narodowi polskiemu w szczególności. Że koncepcja może być nie tylko niesłuszna, może być zbrodnicza, a może być narzucona dlatego, że ci ludzie, którzy przeciwstawiają sie temu są za słabi w stosunku do tych, którzy chcą narzucić.

o. Cydzik: Tak jak to było np. z komunizmem, z marksizmem, który...

słuchacz: No właśnie, właśnie. Przecież istota komunizmu, idee komunizmu były w założeniu ładne i rzeczywiście dążenie do pewnej sprawiedliwości społecznej było bardzo ładne. Problem polegał tylko na tym, że kluczowe stanowiska zostały przechwycone przez jedną grupę narodowościową, w praktyce we wszystkich krajach, to nie tylko w Rosji, ale i w Polsce, bo np. SDKPiL była absolutnie przeciwna niepodległości Polski, co nie miało nic ze sprawiedliwością społeczną wspólnego, ale po prostu, była to... oni wypowiadali się za tą koncepcją, która potem przyjęła formę Judeopolonii i to samo było w w Rosji, też zostało przyjęte i zostały zdeformowane te idee społeczne w kierunku realizacji interesów jednej grupy narodowościowej. Np. wymordowanie 6 mln chłopów w Rosji nie leżało w żaden sposób w hasłach socjalizmu czy komunizmu, natomiast leżało... w Talmudzie chłopi są zupełnie jednym z najgorszych gatunków ludzi, więc trzeba ich wymordować i zostało to zrealizowane.

Teraz to samo jak chodzi o Unię Europejską, to hasła mogą być bardzo ładne, ale realizacja nie dotyczy haseł, tylko dotyczy praktyki, dotyczy po prostu zagrabienia dóbr, powiedzmy jak chodzi o naród polski, już te siły obce, które tkwią w Polsce rozkradły i ukradły narodowi, pod hasłami Unii Europejskiej ukradły większość fabryk, sklepów, zakładów przemysłowych itd. i pozostawiły naród polski w dużym procencie bez środków do życia. Teraz chcą odebrać narodowi ziemię poprzez szybką wyprzedaż i to jest znowu żeby realizowac koncepcję Judeopolonii, prawda, oddać Niemcom zachodnią część Polski, tak jak była w r. 1914 ta koncepcja Judeopolonii i pod niemieckim kierunkiem taką resztówkę zrobić, a zarządzanie będzie w rękach wiadomych ludzi.

Mnie chodzi o co? Chodzi mi o to, że mówiąc o filozoficznych koncepcjach nie możemy odrywać się od rzeczywistości i odrywać się od tego faktu, że te filozoficzne koncepcje nawet kiedy bardzo ładnie o nich mówimy, one po prostu mają, poza swoją słusznością lub niesłusznością drugi aspekt, że wślizguje się zupełnie obcy nie mający z tym nic wspólnego interes grupy, która chce po prostu oszukać, zawłaszczyć i wykorzystywać, zniszczyć poszczególne narody. To zwrócił prof. Laughland w swoich znakomitych wspaniałych wykładach zwrócił uwagę, że Unia Europejska tworzy się na bazie jedności ani historycznej, ani takiej, tylko na bazie jedności na bazie elit we wszystkich krajach, które powiązane są kapitałem, powiązane są przez powiązania masońskie między sobą i tworzą właściwie wspólne struktury.

o. Jacek Cydzik, ks. dr Henryk Nowik - nic na to

[Maciej z Londynu to Maciej Pstrokoński. O. Rydzyk stwierdził niedawno, że wywierano na niego naciski, żeby p. Maciej nie występował, ale o. Rydzyk się im oparł.

Więcej o Macieju Pstrokońskim i o Lidze Polskiej, do której władz należy. Pełnomocnik "Ligi Polskiej Organizacji Narodu Polskiego" na województwo zachodniopomorskie Ryszard Sidorowicz stwierdził w http://www.tgn.blue.net.pl/strona/artykuly/940/naszczas.htm : "Weryfikacja osób chętnych do wstąpienia do Ligi Polskiej, jest bardzo szczegółowa, dlatego ze względów pochodzeniowych i zmienionych nazwisk do władz L.P. między innymi nie weszli czołowi politycy Ligi Polskich Rodzin." P. Maciej widocznie został zweryfikowany pozytywnie, ale jednak prezes Pyszko się w końcu przyznał... - zob.: http://www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/#20020610-sluchaczka-krol ]


Uwagi, dopiski, skróty i uzupełnienia są oznaczone nawiasami kwadratowymi [ ].

link do siebie:
http://www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania/#20020616-maciej
klasyfikacja: ksenofobia-sluchacz