Oto kopia strony http://www.republika.pl/carlos_bestja/indexr.html zrobiona przez G o o g l e.
Kopia G o o g l e to obraz strony jaki znaleźliśmy przy ostatnim przeszukiwaniu Sieci.
Z upływem czasu strona mogła się zmienić. Tutaj znajduje się aktualna wersja strony.
Aby połączyć się z tą stroną lub ją zatwierdzić, użyj następującego adresu url: http://www.google.com/search?q=cache%3Ahttp%3A%2F%2Frepublika.pl%2Fcarlos_bestja%2Findexr.html&ie=ISO-8859-2&hl=pl&btnG=Szukaj+z+Google&lr=


Google nie jest w żaden sposób związany z autorami tej strony i nie jest odpowiedzialny za jej treść.

Tytuł
CARLOS WEBSITE

Drogi czytelniku! Jesteś zmęczony po całym dniu pracy lub siedzenia w szkole?
Chcesz się trochę pośmiać? Ukoić skołatane nerwy? Lepiej trafić nie mogłeś.
Witaj na satyrycznej stronie o ojcu Rydzyku i jego ekipie..."

Aniołek

"A zapał, z jakim wznosił do nieba swe modły,
Oczy wszystkich obecnych wciąż ku niemu wiodły:
To wzdychał, to się krzyżem rozkładał na ziemi,
Aby dotknąć posadzki usty pokornemi".
"Świętoszek"..............Molier

.


(...Godzina Przestrogi...)

Radio Maryja:

Radio Maryja powstało 8 grudnia 1991r. Jego szefem jest o. Tadeusz Rydzyk- fanatyczny narodowiec i antysemita wywodzący się ze zgromadzenia ojców redemptorystów. W 1994r. RM otrzymało ogólnopolską koncesję przez co objęło swoim zasięgiem 80% kraju. Ojciec Rydzyk bardzo szybko wykorzystał ten "dar". Już w 1995r. podczas wyborów prezydenckich oskarżył kandydata UW, Jacka Kuronia, o zbrodnie stalinizmu i Katyń. O Hannie Gronkiewicz-Waltz mówiono w Radiu Maryja per "ta pani". Słuchacze przekonywali, że jest żydówką i masonką. W 1997r. Radio Maryja "wprowadziło" do Sejmu kilku własnych posłów z AWSu. Dziwne jednak, że kiedy w 2001r. prawica przegrała wybory jeden z ojców prowadzących audycję przekonywał, że AWS to nie to samo co Solidarność. Do Radia Maryja biegał też Marian Krzaklewski. Zeszmacił się nie reagując na antysemickie "odzywki" słuchaczy, a wybory prezydenckie i tak przegrał. Po wybrykach z Kuroniem w 1995r. Komisja Episkopatu ds. mediów stwierdziła, że: "Niektóre media katolickie, np. Radio Maryja, stały się, niestety, narzędziem rozpowszechniania nieprawdy, a czasem nawet pomówień dotyczących kandydatów." Mimo wielu starań władze kościelne nie mają żadnej kontroli nad RM. W 1997r. Prymas Józef Glemp w liście do ojców redemptorystów, mocno skrytykował działania o. Rydzyka. Biskup Tadeusz Pieronek zasugerował, że: "Być może należało by doprowadzić do zmiany kierownictwa Radia Maryja i umieścić na tym stanowisku kogoś kto będzie respektował kościlną hierarchię."

(...Godzina Radości...)

Wszystkie cytaty pochodzą z Radia Maryja, Naszego Dziennika i innych "mądrych" gazet. Wszystkie pliki dźwiękowe są zapisane w formacie .ra ( Real Player).

CYTATY 1

CYTATY 2

CYTATY 3

(...Godzina Prawdy...)

Drogi czytelniku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Radiu Maryja, a w szczególności o sprawach niezbyt miłych takich jak antysemityzm, szerzenie nienawiści do lewicy, centroprawicy, UE to polecam Ci tą witrynę:

http://republika.pl/otrydzyk/

Kontakt ze mną: carlos_bestja@wp.pl

POLSKA PRODUKCJA

Polska